• Akçaburgaz Mah. 3101. Sk. No:6 Esenyurt/Istanbul/Türkiye

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Politikamız

 ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Politikamız

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Politikamız

Kalite politikası

 

Teknova olarak; özellikle matbaacılık sektörüne ilişkin geliştirdiğimiz ve geliştirmeye devam ettiğimiz ürünlerimiz ile uluslararası lisanslara, kalite belgelerine ve standartlarına sahip bir firma olmayı ve sektördeki ürün çeşitliliğini ve kalitesini en üst seviyeye artırmayı hedeflemekteyiz.

 

Sadece ulusal değil aynı zamanda uluslararası pazarda yer almayı, artan yerli üretim ve yaratacağımız istihdam gücü ile ülke ekonomisini kalkındırmayı amaçlamaktayız.

 

Üretim kalitesini en üst seviyede tutmak için sürekli iyileştirme felsefesi ile sahip olduğumuz üretim tecrübesini, güncel teknoloji ve deneyimli-nitelikli iş gücü ile kullandığımız hammadde ve malzemelerin uluslararası standartlarda olmasına dikkat ederek üretimlerimizi gerçekleştirmekteyiz.

 

Bir diğer amacımız müşterilerimizin talep ve beklentilerini karşılayarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, müşteri geri dönüşlerini etkin şekilde yöneterek satış öncesi ve satış sonrası teknik destek ile müşteri memnuniyetini arttırarak sürdürülebilir bir kalite yönetim sistemi oluşturmaktır.

 

Üretim olanaklarımızı dünya standartlarına getirerek, ürün kalitesindeki ödünsüz tavrımızı ile bugüne dek dünya çapında birçok tedarikçi firma vasıtasıyla matbaalara en kısa sürede ulaşıp gerektiğinde teknik destek sağlayarak kesintisiz müşteri memnuniyeti sunma ilkemizi şirketimizin vazgeçilmez en üst standartlarından biri haline getirmeyi hedeflemekteyiz.

 

 

Yönetim Kurulu