• Akçaburgaz Mah. 3101. Sk. No:6 Esenyurt/Istanbul/Türkiye

Sık Sorulan Sorular

Teknova; matbaalar, gazeteler, kağıt-karton ambalaj üreticileri, teneke ambalaj üreticileri, esnek ambalaj üreticileri, etiket üreticileri ve malzeme satıcıları ve birçok farklı sektöre hizmet vermektedir.
Baskı ve ambalaj sektöründe kullanılmak üzere mürekkepler, matbaa kimyasalları ve kalıp kimyasallarının uluslararası standartlarda üretimini ve satışını gerçekleştirmektedir. Ayrıca sektörün ihtiyaçları olan yardımcı malzemeler, baskı kauçuğu(blanketler), aniloks merdaneler, makina ve yedek parçaları için dünyanın saygın üreticilerinin Türkiye temsilcilikleri ile yurtiçi ve yurtdışındaki müşteri ve bayilerine hizmet vermektedir.
Bize websitemizin iletişim bölümünde yer alan telefon, email veya sipariş formu kanalıyla ulaşarak ürünlerimizi satın alabilirsiniz. Dilerseniz satış temsilcilerimiz sizi tesisinizde ziyaret edebilir. Istanbul Bağcılar’da bulunan satış ofisimiz veya Istanbul Esenyurt fabrikamızı ziyaret ederek de doğrudan ürün satın alabilirsiniz.
Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili bilgi almak için Bağcılar satış ofisimizi veya Esenyurt fabrikamızı ziyaret edebilirsiniz. Bize 0212 485 37 00’nolu numaramızdan ulaşabilir ya da sales@teknova.com.tr adresine mail atabilirsiniz.  Websitemizde bulunan detaylı ürün açıklamalarını ve e-katalogları edinebilirsiniz. Dilerseniz satış temsilcilerimiz sizi tesisinizde ziyaret edebilir.
Ürünlerimizi tüm Türkiye’ye ve dünyada 32 farklı ülkeye doğrudan veya bayilerimiz kanalları ile ulaştırıyoruz.
Kendi tesislerimizde üretimini ve satışını gerçekleştirdiğimiz 100’den fazla türde Teknova markalı ürünün yanında, temsilciliklerini yaptığımız Trelleborg Sava, Baldwin, Tesa, MARKS.3ZET, Betz, Cheshire Anilox, UV-IST, Gleitsmann, LeadEdge ve birçok farklı ürünün satışını gerçekleştiriyoruz.