Özel Renk Hazırlama

TEKNOVA A.Ş, 2017 yılından bu yana su bazlı mürekkep sektörüne aktif olarak hizmet vermekle beraber teknik laboratuvarını da bu yönde geliştirmiştir. Müşteri talepleri doğrultusunda farklı materyallerden özel renkler çalışarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır ve bunu yaparken uluslararası standartları referans almayı kendine ilke edinmiştir. 

Teknova, su bazlı mürekkep sektöründe aktif olarak bulunmakla beraber teknik laboratuvarını da üstün hizmet kalitesi sunmak üzere geliştirmiştir. Müşteri talepleri doğrultusunda farklı materyallerden özel renkler çalışarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır ve bunu yaparken uluslararası standartları referans almayı kendine ilke edinmiştir.

Özel renk çalışmaları spektrofotometre cihazı ile yapılmakta olup DeltaE < 1 ( gözle ayırt edilemeyecek ton farkı) sınırında çalışmaktadır.

Müşterinin farklı talepleri de renk çalışması esnasında dikkate alınarak sürtünme, parlaklık, viskozite gibi spesifik değerler de yine tam talepler karşılanacak şekilde hazırlanmaktadır. Tüm testler uygun laboratuvar cihazlarıyla yapılmakta olup hata payı bırakılmamaktadır.

Özel renk çalışılırken yaş numune, baskı numunesi, pantone kataloğu gibi müşterinin sağladığı referanslar teknik ekip tarafından titizlikle değerlendirilmektedir.
Her geçen gün datalarına yeni renk tonlarını ekleyen ve binlerce renk datasına sahip olan Teknova, bu dataları elektronik ortamda bulundurup müşteri talebi geldiğinde kısa süre içerisinde cevap vererek hızlı ve güvenilir çözümler sunmaktadır.

 

 

 

Teknova Matbaacılık Kimya Sanayi ve Tic. A.Ş.© 2020 Tüm hakları saklıdır.
Akçaburgaz Mah. 3101. Sk. No:6 Esenyurt/Istanbul/Türkiye
Akçaburgaz Mah. 3042. Sk. No:14 Esenyurt/Istanbul/Türkiye
Web SitesiBağlantılar
Sosyal MedyaHesaplarımız
Teknova Matbaacılık Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş. © 2020 Tüm hakları saklıdır.
Factory Center: Akçaburgaz Mah. 3101. Sk. No:6 Esenyurt/Istanbul/Türkiye

Sales Office: Yüzyıl Matbaacılar Sitesi 1.Cadde No:91 Bağcılar/Istanbul/Türkiye
Web SitesiBağlantılar
Sosyal MedyaHesaplarımız