Kurumsal

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Politikamız

Kalite Politikası

 

Özellikle matbaacılık sektörüne ilişkin geliştirdiğimiz ve geliştirmeye devam ettiğimiz ürünlerimiz ile uluslararası lisanslara, kalite belgelerine ve standartlarına sahip bir firma olmayı ve sektördeki ürün çeşitliliğini ve kalitesini en üst seviyeye artırmayı hedeflemekteyiz.

Sadece ulusal değil aynı zamanda uluslararası pazarda yer almayı, artan yerli üretim ve yaratacağımız istihdam gücü ile ülke ekonomisini kalkındırmayı amaçlamaktayız.

Üretim kalitesini en üst seviyede tutmak için sürekli iyileştirme felsefesi ile sahip olduğumuz üretim tecrübesini, güncel teknoloji ve deneyimli-nitelikli iş gücü ile kullandığımız hammadde ve malzemelerin uluslararası standartlarda olmasına dikkat ederek üretimlerimizi gerçekleştirmekteyiz.

Bir diğer amacımız müşterilerimizin talep ve beklentilerini karşılayarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, müşteri geri dönüşlerini etkin şekilde yöneterek satış öncesi ve satış sonrası teknik destek ile müşteri memnuniyetini arttırarak sürdürülebilir bir kalite yönetim sistemi oluşturmaktır.

Üretim olanaklarımızı dünya standartlarına getirerek, ürün kalitesindeki ödünsüz tavrımızı ile bugüne dek dünya çapında birçok tedarikçi firma vasıtasıyla matbaalara en kısa sürede ulaşıp gerektiğinde teknik destek sağlayarak kesintisiz müşteri memnuniyeti sunma ilkemizi şirketimizin vazgeçilmez en üst standartlarından biri haline getirmeyi hedeflemekteyiz.

Saygılarımızla,

Teknova Kalite Güvence Departmanı

                                         

                                                                                                                   

Teknova Matbaacılık Kimya Sanayi ve Tic. A.Ş.© 2020 Tüm hakları saklıdır.
Akçaburgaz Mah. 3101. Sk. No:6 Esenyurt/Istanbul/Türkiye
Akçaburgaz Mah. 3042. Sk. No:14 Esenyurt/Istanbul/Türkiye
Web SitesiBağlantılar
Sosyal MedyaHesaplarımız
Teknova Matbaacılık Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş. © 2020 Tüm hakları saklıdır.
Factory Center: Akçaburgaz Mah. 3101. Sk. No:6 Esenyurt/Istanbul/Türkiye

Sales Office: Yüzyıl Matbaacılar Sitesi 1.Cadde No:91 Bağcılar/Istanbul/Türkiye
Web SitesiBağlantılar
Sosyal MedyaHesaplarımız